phone +420 604 102 002
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
banner kabulsolo

Vítejte na stránkách Faust Design

  • Faust Design naleznete v malé dílně, kde vyrábíme ze dřeva vše, co si jen dovedete představit. Faust Design jsou dva poctivý řemeslníci pracující na živnostencký list F.D je tedy spíše značkou nežli firmou.

  • To, co děláme, děláme dobře. Proč? Protože nás to baví, děláme to od srdce a rádi.

 

Globalizace přináší nabídku stejných produktů. My klademe důraz na ruční práce, řemeslné provedení a kvalitu výrobku, který je určen ke dlouhodobému použití. Pro stále více lidí je důležitá ekologická výroba a kvalita ruční práce. Nábytek a dopňky mají byt nadčasové, vyrobené s důrazem na kvalitu tak, aby vydrželi dlouhodobé užívání. Tak jako v minulosti, kdy se nábytek předával z generace na generaci. 

Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty. Faust Design navazuje na historii a tradici sahající až do období první republiky, kdy už můj dědeček plnil přání svých vážených zákazníků. Zabýváme se designem, návrhy a jejich realizací, zakázkovým truhlářstvím z masivu i lamina, výrobou a opravami lodí, restaurováním a renovací nábytku, atypickými pracemi.

 

Zakázkové truhlářství

Lodě a Yachty

Design

Restaurování

Produkty

Hudební nástroje

Produkty hudebni

Realizace

Akce

Materiál

real akce material

 

 

 

 

Zakázkové truhlářství - vyrobíme Vám vše dle Vašeho přání z masivu i lamina, nábytek i stavební truhlařinu.

Lodě a Yachty - výroba a opravy dřevěných lodí, natírání atifoulingu, poradenství a konzultace. Vše, co se týče dřevěných, ale i laminátových lodí, návrhy a tvorba interiéru, stavby člunů a yachet pro rybáře i loďaře.

Design - navrhneme Vám nábytek přímo na míru pro Vás, pro Vaše tělo, Váš byt nebo dle Vaší fantazie. Chcete mít doma jedinečný stůl pro rodinu, postel, křeslo nebo třeba židličku? Nechte se od nás inspirovat, řekněte nám Vaši představu a my Vám ji s radostí splníme.

Renovace - restaurujeme a renovujeme jakýkoli nábytek. Opravy nábytku, povrchové úpravy.

Hudební nástroje - vyrábíme didgeridoo a bubny.

Produkty - prohlídněte si naše výrobky a realizované produkty