phone +420 604 102 002
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
banner kabulsolo

Lodě a Yachty

Výroba a opravy dřevěných lodí, natírání atifoulingu, poradenství a konzultace. Vše co se týče dřevěných ale i laminátových lodí, návrhy a tvorba interiéru, stavby člunu a yachet pro rybáře i lodaře.

S výrobou lodí, yachet máme zkušenosti od roku 2001, tedy již přes 10 let. Loďařinu jsem se naučil u Fa. www.yachtbau.cz kde se realizovala výroba yachet pod vedením Juliana Seiferta a jeho návrhú a prototypů lodí Thales 22, Thales 25 a 30. Dále se zde prováděli renovace a opravy historických lodí, ale i stavba a návrhy interiérú a veškerý servis jakýchkoli jiných yachet a lodí, jako třeba Kutter,Tornado atd, lodí dřevěných, laminátových, ale i lodí z kovu.U této Fa. jsem pracoval několik let.

Rekonstrukce lodě džunka

Momentálně provádíme celkovou rekonstrukci celotýkové lodi Džunka, ve Smíchovském přístavě, pod vedením - Ing. Zdeňka Davídka Atelier a projekce lodí Džunka Esperanza je typická čínská loď z teakového dřeva. Byla postavena v roce 1979 .Na lodi se provádí celková rekonstrukce interiéru.Výměna všech nádrží na vodu,naftu.Výměna starého motoru za nový motor značky Perkins.Přestavba strojovny a kajut.Kompletní přestavba a připrava lodi na moře.Přidání stěžně a oplachtění lodi.Dále se provádí oprava obšívky lodi,starou technikou nazývanou kalfatování,pod bodem ponoru a přeplátováním cele obšívky nad bodem ponoru, lištama z materialu iroko.Výměna palub,pokládka překližek a následné položení teaku na paluby.Výměna oken,opravy a rekonstrukce poškozených časti lodi provozem.Na závěr celková povrchová uprava a nový antifoulingový nátěr lodi.

Chcete-li se na cokoli zeptat, nebo máte jakékoliv jine přání,  ozvěte se nám.