phone +420 604 102 002
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
banner kabulsolo

Restaurování a Renovace

Dřevo je pro člověka přirozený krásný a ušlechtilí materiál. Provází lidstvo od prehistorie až do dnešních dnů a člověka od kolébky až po hrob. Umělecký truhlář restaurátor je technolok, konstruktér,  vynálezce a chemik, ale především řemeslník miílující svůj obor. Odměnou za vynaloženou námahu mu je zářivá krása a funkčnost starobilého nábytku. Některé z našich realizací na kterých sme se podílely svou prací :

Klementinum - Národní knihovna České Republiky 

Jednou z našich posledních restauratorských prací na které jsme se podílely je Národní knihovna České Republiky v Praze v prostorách Barokního sálu Klemntinum rok 2011.
Barokní knihovní sál je nestarším sálem pražského Klementina.
Práce probíhaly pod hlavičkou fa. Metrostav.

Renovace komody a nočního stolku

Renovace komody ,odstranění starého nátěru,vyspravení a výměna poškozených častí,výměna horní desky,masivní dub,vyleštění uchytek a celkové obnovení nátěru.

Renovace nočního stolku,doplnění chybějicích částí a opravy poškozených dubových dýh.Celkokové oživení a domoření stolku dle stavajícího odstínu.Ošetřeno šelakem Vše dle požadavku a přání zákazníka

Mincovna - Český Krumlov

Český Krumlov Hrad a Zámek Český Krumlov v prostorách mincovny, pod hlavičkou Fa Haniš-rekonstrukce a opravy historických staveb, s.r.o.

Chcete-li se na cokoli zeptat, nebo máte jakékoliv jine přání,  ozvěte se nám.