phone +420 604 102 002
e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
banner kabulsolo

Slevy pro stálé klienty či při doporučení

  • Vážím si toho, že se ke mně klienti vracejí. Nabízím stálým klientům slevu 10 % na další objednávku vybraných výrobků či jakých koli služeb.
  • Vážím si také toho, že mne klienti doporučí někomu dalšímu. Novému klientovi, který ke mně přijde na základě doporučení jiného mého klienta, rovněž nabízím slevu 10 % na vybrané výrobky či slevu na ostatní služby.

Akce

12% SLEVA na Masivní dubový jídelní stůl

stul dub jidelni 2

Navržen a vyroben do otervřené kuchyně podkrovního bytu. Stůl vytváří dominatu prostorného podkrový, kterou umocňuje použitý materiál, dub horský a rozměry masivní dubové desky a nohou stolu. Ke stolu se pohodlně vejde 8 až 10 lidí a je užíván nejen ke společnému stolování a společenským hrám ale i k pracovním činostem.  Dub je ošetřen speciálním nezávadným ekologickým polomatným lakem. Myslíme zeleně, k výrobě a povrchové upravě stolu byly použity pouze ekologicky nezávadné produkty. Splníme Vám vše, co si jen budete přát, snad máte svůj vlastní nápad, nebo si přejete jakoukoli změnu, která Vám bude vyhovovat (rozměry, jiný materiál, či cokoli jiného co máte na srdci ) rádi Vám vyhovíme. Můžeme Vás ubezpečit, že naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují zrealizovat téměř cokoliv, na co si jen vzpomenete a to s citlivým zaměřením na detail výsledného produktu.

Délka stolu 2220 mm

Šířka 1110 mm

Nnohy 120 x 120 mm

Víška vrchní desky 80 mm

Chcete-li se na cokoli zeptat, nebo máte jakékoliv jine přání,  ozvěte se nám.